مشخصات فنی دستگاه پرس حرارتی اتوماتیک

مشخصات عملکرد

بیشینه دمای قابل تنظیم ۲۵۰درجه سانتیگراد
تعداد کفی ۲ کفی ثابت
جنس پلیت و کف آلومنیوم آلیاژی
زمان چاپ ۲۰ تا ۳۰ ثانیه
زمان فعالسازی چسب حرارتی ۵ تا ۲۰ ثانیه
سیستم بادی (پنوماتیک) – روغنی (هیدرولیک)

مشخصات کلی

ابعاد پلیت ۶۰×۴۰ (سانتیمتر) ۶۰×۴۰ (سانتیمتر)  ۱۰۰×۸۰ (سانتیمتر)
ابعاد دستگاه بادی (پنوماتیک)

وزن

۱۳۰x 70 x60 (سانتیمتر)

۹۰ کیلوگرم

۱۳۰x 70 x60 (سانتیمتر)

۹۰ کیلوگرم

ابعاد دستگاه روغنی

(هیدرولیک)

وزن

۱۳۰x 70 x160

(سانتیمتر)

۱۱۰ کیلوگرم

۱۳۰x 70 x160

(سانتیمتر)

۱۱۰ کیلوگرم

۱۹۰x 120×170

(سانتیمتر)

۱۹۰ کیلوگرم

مشخصات فنی

توان مصرفی ۳۰۰۰وات ۶۰۰۰وات ۶۰۰۰وات
بیشینه فشار  ~۶۰۰ کیلوگرم  ~۸۰۰ کیلوگرم ~۱۰۰۰ کیلوگرم
ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت شهری
کنترلر کنترلر دیجیتالPID   هوشمند
فشار کاری * ۶- ۸ بار
کمترین حجم مخزن * ۲۵۰لیتر

مشخصات محیطی

نویز عملیاتی کمتر از ۶۵ دسی‌بل
دمای محیط ۰ تا ۷۰ درجه سانتی‌گراد
میزان رطوبت ۰ الی ۷۰ درصد

مشخصات تکمیلی

دارای نمایشگر LCD رنگی و تمام لمسی ۵ اینچ
دارای منوی  دو زبانه فارسی و انگلیسی
قابلیت تنظیم رمز عبور برای  کاربر
دارای شمارنده محصول
قابلیت کاهش توان مصرفی برای کار با برق خانگی
دارای سه مرحله محافظت برای المنت ها
دارای فن آوری کنترلی نیمه هادی

درباره دستگاه پرس حرارتی اتوماتیک

پرس حرارتی دستگاهی است برای انتقال و تثبیت انواع چاپ مانند متن، عکس، لوگو و افکت های حرارتی بر روی اجسام که با استفاده از دمای بالا و فشار زیاد در زمانی مشخص، چاپ را به صورت دائمی بر روی محصول منتقل می نماید.
پرس های حرارتی، برای چاپ های حرفه ای و بی نقص مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع پرس های حرارتی مانند اتویی بزرگ هستند با این تفاوت که اتوهای معمولی و دستگاه های لمینت امکان اعمال دما و فشار مورد نیاز را ندارند اما این دستگاه گرما وفشار بیشتر و یکنواختی وارد می کند.
به صورت استاندارد برای انتقال چاپ، دمایی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ درجه و فشار بالا و یکنواختی مورد نیاز است که بوسیله لوازم دیگر امکان اعمال آن نیست

– کاربرد دستگاه های پرس حرارتی

 • چاپ سابلیمیشن
 • چاپ ترنسفر
 • چاپ فویل
 • چاپ پلاستیزول
 • تثبیت نگین هاتفیکس

– ویژگی های دستگاه های پرس حرارتی 

 • پلیت های جهت یکدست شدن حرارت در دمای تنظیم شده، دارای ضخامت بالایی هستند که موجب گردیده اختلاف دما در سطح پلیت کمتر از ۲ درجه باشد
 • کیفیت بالای قطعات و پوشش های استفاده شده و ثبات آن
 • کیفیت بالای فلزات و آلیاژهای به کار رفته
 • تولید استاندارد با دقت بالا با استفاده از دستگاه های مدرن و به روز
 • استفاده از الگوریتم های پیشرفته کنترلی
 • استفاده از محافظت های گوناگون سخت افزاری و نرم افزاری
 • گارانتی کامل قطعات مکانیکی و الکترونیکی
 • گارانتی مادام العمر المنت های به کار رفته

– انواع دستگاه پرس حرارتی اتوماتیک

با توجه به محدودیت سرعت تولید، وابستگی به اپراتور و نیاز مشتریان، پیشرفت تکنولوژی وارد فاز جدیدی شده و دستگاه های پرس حرارتی اتوماتیک وارد عرصه صنعت پوشاک و نساجی شدند.
این پرس ها با ویژگی شاخص فشار بیشتر و سرعت در تولید در دو نوع: پنوماتیک و هیدرولیک عرضه می شوند.

 • پرس حرارتی اتوماتیک هیدرولیک (روغنی)

پرس حرارتی اتوماتیک با میز ثابت یا مگنتی دستگاهی است برای انتقال و تثبیت انواع چاپ مانند متن، عکس، لوگو و افکت های حرارتی بر روی اجسام که با استفاده از دمای بالا و فشار زیاد در زمانی مشخص، چاپ را به صورت دائمی بر روی محصول منتقل می نماید.در واقع پرس های حرارتی مانند اتویی بزرگ هستند با این تفاوت که اتوهای معمولی و دستگاه های لمینت امکان اعمال دما و فشارمورد نیازرا ندارند اما این دستگاه گرما وفشاربیشتر و یکنواختی وارد می کند.

 • پرس حرارتی اتوماتیک هیدرولیک (روغنی)

پرس حرارتی اتوماتیک با میز متحرک یا مگنتی دستگاهی است برای انتقال و تثبیت انواع چاپ مانند متن، عکس، لوگو و افکت های حرارتی بر روی اجسام که با استفاده از دمای بالا و فشار زیاد در زمانی مشخص، چاپ را به صورت دائمی بر روی محصول منتقل می نماید.در واقع پرس های حرارتی مانند اتویی بزرگ هستند با این تفاوت که اتوهای معمولی و دستگاه های لمینت امکان اعمال دما و فشارمورد نیازرا ندارند اما این دستگاه گرما وفشاربیشتر و یکنواختی وارد می کند.

 • پرس حرارتی اتوماتیک پنوماتیک (بادی)

پرس حرارتی اتوماتیک با دو میز یا مگنتی دستگاهی است برای انتقال و تثبیت انواع چاپ مانند متن، عکس، لوگو و افکت های حرارتی بر روی اجسام که با استفاده از دمای بالا و فشار زیاد در زمانی مشخص، چاپ را به صورت دائمی بر روی محصول منتقل می نماید.در واقع پرس های حرارتی مانند اتویی بزرگ هستند با این تفاوت که اتوهای معمولی و دستگاه های لمینت امکان اعمال دما و فشارمورد نیازرا ندارند اما این دستگاه گرما وفشاربیشتر و یکنواختی وارد می کند.

نمونه کاربردهای دستگاه پرس حرارتی اتوماتیک

ویدئو آموزشی و راهنمای استفاده از دستگاه پرس حراراتی اتوماتیک

پرس حرارتی اتوماتیک دستگاهی است برای انتقال و تثبیت انواع چاپ مانند متن، عکس، لوگو و افکت های حرارتی بر روی اجسام که با استفاده از دمای بالا و فشار زیاد در زمانی مشخص، چاپ را به صورت دائمی بر روی محصول منتقل می نماید. پرس های حرارتی، برای چاپ های حرفه ای و بی نقص مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع پرس های حرارتی مانند اتویی بزرگ هستند با این تفاوت که اتوهای معمولی و دستگاه های لمینت امکان اعمال دما و فشارمورد نیازرا ندارند اما این دستگاه گرما وفشاربیشتر و یکنواختی وارد می کند.

سوالات متداول در مورد پرس حرارتی اتوماتیک

مکانیزم پرس­های حرارتی نیک پی فن آور به صورت طراحی گردیده­اند که علاوه بر اعمال فشار حداکثری از انعطاف عالی برخوردار باشند این امر امکان چاپ کامل صفحه حتی در گوشه­ها را نیز محیا می­ نماید.

پلیت های حرارتی نیک پی فن آور از جنس آلمینیوم آلیاژی ضد سایش می باشد که دارای استحکام بالایی بوده و سطح آن با مواد نچسب صنعتی به صورت دولایه پوشش داده شده است که باعث میشود پروسه حرارتی بر روی انواع پارچه بدون برق افتادن انجام گردد، همچنین باعث پاک شدن راحت­تر سطح میگردد به صورتی که حتی اگر چاپ به جای پارچه بر روی پلیت حرارتی منتقل گردد به آسانی با پارچه خشکی قابل پاک شدن می­باشد

پد سیلیکون اسفنجی استفاده شده در مقابل حرارت دارای مقاومت بالایی بوده و حرارت را در خود نگه می دارد همچنین ساختار اسفنجی آن علاوه بر لطافت و انعطاف که باعث یکنواختی چاپ می­گردد، تسهیل کننده جریان جوهر و چسب می­باشد و کیفیت پروسه چاپ را بالا میبرد.

تمام پرس­ها حرارتی ساخت نیک پی فن آور دارای کنترلر دما و زمان دیجیتال Embedded بوده که به منظور دقت بالا الگوریتم کنترلی بسیار پیشرفته در آنها قرار گرفته است. بنا به خانواده پرس­ها نحوه تنظیم دما و زمان متفاوت است که با مراجعه به دفترچه راهنما میتوانید از نحوه آن مطلع گردید.

تمام مکانیزم­های استفاده شده و طراحی شده برای فشار معادل پنج برابر فشار نامی دستگاه بوده که این امر موجب طول عمر بالای آنها گردیده است قطعات استفاده شده تماما از شرکت­های به نام بوده و دارای شناسنامه می­باشند.

[/fusion_toggle]

رنگ پرس های حرارتی از رنگ پودری الکترواستاتیک نسوز و ضد خش می باشد که باعث طول عمر بالای آن می­گردد.

[/fusion_accordion]

لازمه های تولید پوشاک موفق چیست؟

تولید پوشاک ، برخلاف تصور برخی از هم وطنان که این کار را ساده تلقی می کنند ، امری پیچیده و پر مخاطره می باشد . موفقیت در تولید البسه مستلزم رعایت اصول و ریزه کاری های خاصی بوده و پیش نیاز هایی دارد که بی توجهی به آنها موجب [...]

بازار ۱۷ هزار میلیارد تومانی پوشاک در ایران

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک گفت: صنایع پوشاک و نساجی در ایران ۲۵ هزار میلیارد تومان بازار داشته که ۱۷ هزار میلیارد تومان آن مربوط به پوشاک و مابقی به پارچه و فرش اختصاص دارد. مهدی یکتا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ۷۰ درصد پوشاک [...]

اهمیت خرج کار لباس در تولید

خرج کار لباس چیست؟ خرج کار لباس یک اصطلاح است که برای افکت و تزئینات یک لباس به کار می رود . خرج کار لباس شامل موارد زیادی می گردد که در تولید پوشاک اهمیت زیادی دارد . مارک های پشت یقه ، دکمه ها، تگ ها و آویزها [...]

مشاهده راهنمای استفاده و کاتالوگ دستگاه پرس حرارتی اتوماتیک نیک پی
دانلود کاتالوگ