گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات نیک پی فن آور آرتا

شرکت نیک پی فن آور آرتا مفتخراست که با تلاش فرآوان در پشتیبانی سریع و حرفه ای از محصولاتش ، رضایت کامل برای مشتریان محترم ایجاد و تفکری مثبت درباره پشتیبانی و گارانتی محصولات با کیفیت ایرانی به وجود آورد.
ما با درک این مسئله که توقف دستگاه برای مشتری هزینه بر است ، بر روی نیروی پشتیبانی با تجربه و آموزش دیده سرمایه گذاری کرده ایم تا بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن، خدمات پس از فروش مورد نیاز مشتریان عزیز را ارائه نماییم و در این راستا همواره تلاش نموده ایم دستگاه هایی دارای محیط کاربری ساده و سخت افزار های تست شده عرضه نماییم.
دستگاه های نیک پی فن آور آرتا قبل از تحویل به شما بارها مورد آزمونهای مختلف قرار گرفته است. در پروسه ساخت نیز تک تک قطعات با سخت گیرانه ترین روش ها آزمایش شده اند تا کوچکترین ایرادی وجود نداشته باشد.
نیروهای پشتیبانی ما به صورت کامل آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما به صورت آنلاین و یا تلفنی می باشند. همچنین با ارائه فیلمها و عکسهای آموزشی به شما عزیزان ، سوالات متداول و راههای استفاده صحیح از دستگاه¬ها را آموزش می دهیم. همچنین در صورت نیاز به انواع قطعات، در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد.
شرکت نیک پی فن آور مفتخراست که با تلاش فراوان در پشتیبانی سریع و حرفه ای از محصولاتش رضایت کاملی را برای مشتریان و تفکری مثبت در باب پشتیبانی و گارانتی محصولات با کیفیت ایرانی ایجاد نماید.
ما با توجه به درک این مسئله که توقف دستگاه برای مشتری هزینه بر است بر روی نیروی پشتیبانی با تجربه و آموزش دیده سرمایه گذاری کرده ایم و همواره دستگاه هایی با کاربری راحتتر و تست شده عرضه نموده ایم تا هیچ مشکلی برای آنها ایجاد نگردد.
دستگاه های نیک پی فن آور قبل از تحویل به شما بارها تست گردیده اند همچنین در پروسه ساخت نیز تک تک قطعات با سخت گیرانه ترین روش ها تست گردیده اند تا کوچکترین مشکلی وجود نداشته باشد.
نیروهای پشتیبانی ما به صورت کامل آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما به صورت آنلاین و یا تلفنی می باشند. همچنین از طریق عکس و فیلم های آموزشی به شما آموزشهای لازم را خواهیم داد. در صورت نیاز به انواع قطعات در سریع ترین زمان برای شما ارسال میگردد.

دانلود اطلاعات و شرایط گارانتی