چرا صفحه بالایی پرس من تکان می خورد؟

مکانیزم پرس های حرارتی نیک پی فن آور به صورتی طراحی گردیده اند که علاوه بر اعمال فشار حداکثری از انعطاف عالی برخوردار باشند این امر امکان چاپ کامل صفحه حتی در گوشه ها را نیز محیا می نماید.

جنس پلیت حرارتی چیست و چرا مشکی رنگ است؟

پلیت های حرارتی نیک پی فن آور از جنس آلمینیوم آلیاژی ضد سایش می باشد که دارای استحکام بالایی بوده و سطح آن با مواد نچسب صنعتی به صورت دو لایه پوشش داده شده است که باعث می شود پروسه حرارتی بر روی انواع پارچه بدون برق افتادن انجام گردد. همچنین باعث پاک شدن راحت تر سطح میگردد به صورتی که حتی اگر چاپ به جای پارچه بر روی پلیت حرارتی منتقل گردد به آسانی با پارچه خشکی قابل پاک شدن می باشد.

چرا از پد سیلیکونی استفاده می کنید؟

پد سیلیکون اسفنجی استفاده شده در مقابل حرارت دارای مقاومت بالایی بوده و حرارت را در خود نگه می دارد همچنین ساختار اسفنجی آن علاوه بر لطافت و انعطاف که باعث یکنواختی چاپ میگردد، تسهیل کننده جریان جوهر و چسب میباشد و کیفیت پروسه چاپ را بالا میبرد.

تنظیمات دما و زمان پرس ها چگونه است؟

تمام پرس های حرارتی ساخت نیک پی دارای کنترلر دما و زمان دیجیتال Embedded بوده که به منظور دقت بالا الگوریتم کنترلی بسیار پیشرفته در آنها قرار گرفته است. بنا به خانواده پرس ها نحوه تنظیم دما و زمان متفاوت است که با مراجعه به دفترچه راهنما میتوانید از نحوه آن مطلع گردید.

مکانیک پرس های حرارتی به مرور زمان آسیب نمی بینند؟

تمام مکانیزم های استفاده شده و طراحی شده برای فشار معادل پنج برابر فشار نامی دستگاه بوده که این امر موجب طول عمر بالای آنها گردیده است. قطعات استفاده شده تماما از شرکتهای به نام بوده و دارای شناسنامه میباشند.

جنس رنگ پرس های حرارتی چیست؟

رنگ پرس های حرارتی از رنگ پودری الکترواستاتیک نسوز و ضد خش می باشد که باعث طول عمر بالای آن می گردد.